Albania
Lagjia Stefanel

HimareReception +355 39322292
Office&fax +355 3932929
e-mail: info@vilablu.com
 
 

PARKIM
PISTE
PISHINE
KONDICIONER
INTERNET
     
GALERI FOTOGRAFIKE
credits
 
Hotel Vila Blu HimareHotel Vila Blu
Restorant Chimeras Magic


GALERI FOTOGRAFIKE
Pak metra larg detit mbi rrugen kryesore te rivieres Hotel Vila Blu ju jep mireseardhjen per nje qendrim shlodhes ne zemer te Himares.
E vendosur ne faqen e kodres ne qender te Himares ne lagjen e qete Stefanel, e pajisur me pishine, bar, internet, ajer te kondicionuar, parkim te sigurte per klientet e saj Vila Blu ristorante Chimera Magic Himare eshte per pushimet tuaja buze detit, si edhe per te vizituar zonen ne stinera te ndryshme, hoteli me i pershtatshem.
Restoranti "Chimeras Magic" ndodhet buze detit ne qender te Himares, vetem 100 m larg Hotel Vila Blu. Personeli i sherbimit me nje eksperience nderkombetare, ju siguron cilesine e ushqimit dhe miresine e pjatancave.
Pozicioni i Himares ne qender te Rivieres eshte ideal edhe per vizitatoret me kurioz e pushuesit me kerkues.
Qe prej Hotelit plazhet dhe gjijet e famshem te Dhermiut, Jales, Livadhit, Llamanit, Porto Palermos, Qeparoit e Borshit, jane vetem pak minuta me makine.
Por edhe per ata qe dashurojne eskursionet ne male e te njohin traditat lokale ketu jane ne vendin qe ben per ta.
Per sherbimet, tarifat e per gjithshka tjeter mund te informoheni me mire nepermjet menuse ne krahun e majte.
Mire se te vini!